Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozápasové akce ;-)

 

draci-blatna-final.jpg

 Pozápasové akce 2014

14.6. DOKOPNÁ

 

Pozápasové akce 2013

21.12. ZEMEN u Čáryfuků - pro dračí rodičovstvo, téměř povinné - koukejte se dostavit v co nejhojnějším počtu!!!! :-D

27.10. DOKOPNÁ u Čáryfuků - opět bezva akce, hrál se fotbal i fotbalový milionář, kluci dostali plakáty s dračím mužstvem, dračí bratrstvo a sesterstvo obdrželo plyšové dráčky za podporu sourozenců, ... Všichni se bavili, prostě paráda ;-)! Bohužel jsme dodrželi tradici z loňska, kdy kluky poštípali včely - letos Šejvy junior inkasoval po úrazu 2 stehy nad obočím, nicméně je to statečný Drak a po zašití se vrátil na místo činu a podzimní sezona se mohla uzavřít :-).

12.10. ZEMEN u Čáryfuků - Dračí sněm :-). I při menší účasti to bylo SUPÉÉÉR :-D

5.7. CHURPFALZPARK v Chamu
Bylo to super, ale za rok asi nepojedeme, protože svátky budou o víkendu. Snad najdeme jiný termín, třeba 1. nebo 8. května.

8.6. DOKOPNÁ
Po posezení v dračí sluji vedle salůnu může rozkurážené dračí rodičovské bratrstvo následovat další příznivce Parkánů na zábavku opodál. Zde pak dokopná může být stylově zakončena v brzkých ranních hodinách.  

13.4.2013 MINIODKOPNÁ

Do nové sezóny musíme nějaké akce naplánovat - hlavně soustředění.Dračí rodičovstvo nechť se po zápase s Juniorem dostaví do salůnu, kde dle své libovůle zaplní své žaludky ať již mokem pěnivým či klobáskou voňavou. To vše ku prospěchu svému a zdaru plánovaných akcí. 

Pozápasové akce 2012

30.12.2012 rozloučení s rokem 2012

 

22.12.2012 pro velký úspěch - opět ZEMEN na Vinici!

 

- jak jinak, opět se akce povedla, to snad na Zemenovi ani jinak nejde, přátelé, díky, zopakujeme ;-)

2.12.2012 od 14,00 čertí výprask u Čáryfuků -či mikulášská nadílka?

27.10.2012 zakončení podzimní sezony + BOWLING :-)

- originalitě se meze nekladou, tentokrát si Draci vyzkoušeli bowling ;-)

13.10.2012 ZEMEN na Vinici

- sice nevyšla 100%ní účast, akce to ale byla řádná; mistr Zemen (a alkohol) dělá divy - dokonce i zarputilí "nepařmeni" odhodili zábrany a rozjeli se mnohdy až neuvěřitelným způsobem :-D; vše nakonec završil "oslavný tanec" na dračí hymnu, kterou nechaly zahrát dračí mamky (bohužel mnoho dračích otců tento fakt a Zemenův komentář ani nezaznamenalo :-D) a hned na to "superoslavný tanec" na song, který nechali zahrát dračí taťkové dračím mamkám - fotbalová parta jaksepatří :-D

- zdokumentováno to není (a možná dobře tak :-D), nicméně nevím nevím, čím to trumfneme příště - z lékařských důvodů ale doporučuji klidový režim - už to není, co to bývalo :-D; a kdo nebyl, nechť se příště nechá ukecat a účastní se :-D

 

8.9.2012 ODKOPNÁ
- takto výtečně zahájenou sezonu jsme tu ještě neměli! Po nadmíru štědré gólové dračí smršti namířené do Bavorova přišel na řadu jak fotbálek Draků s rodiči, tak i luxusní uzená kýta na grilu a odkopná se nám pomalu začala rozjíždět ;-), tentokrát dokonce došlo i na zpěv a kytaru, a to se u Draků cení :-D! Pomineme-li rozdráždění vosího hnízda, bylo vše na jedničku s hvězdičkou! Počasí super (dračí bohové rozehnali v povětří všechny mraky), naši Dráčci vykouzlili úsměvy na tvářích a veselá očička (po nich i někteří z rodičů :-D) a vnesli báječnou atmosféru i mezi rodičovstvo, jež se jalo připíjet na dračí počest, a tudíž ty výsledky prostě musí být :-D! Dračí přátelé, více takovýchto akcí :-)!


10.8.-12.8.2012 fotbalové soustředění u Nepomuka
- ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, bylo nám báječně! Soustředili se jak Draci, tak rodiče a příbuzenstvo, byly buřty, tréninky, koupačka, "3D kino" u Drnků v chatce :-), minigolf, přáteláčky, desetiboj originálně o 11 disciplinách s odměnou i oslava týmového ducha, který zase poporostl (vše za pomoci velkého Šejvyho, jemuž tímto DĚKUJEME)

5.7.2012 výlet do Churpfalzparku v Chamu
- povedl se nádherný den, Churpfalzpark nemá chybu, zřejmě z toho bude tradice a budeme jezdit každý rok, kdo jste nebyl, plánujte a příští rok zase razíme :-)

27.5.2012 výlet do Českého Krumlova
- po zápase ve Vodňanech jsme si udělali výlet do Krumlova, viděli jsme otáčivé hlediště, medvědy a bez úhony jsme přežili návštěvu zrcadlového labyrintu :-)

10.6.2012 DOKOPNÁ
- po zápase s Katovicemi šupky dupky na domácí stadion a tam jsme to roztočili :-)

- počasí nám sice nepřálo, to nám však neubralo na elánu a dali jsme si přetahovanou s rodiči, dostali jsme fotbalové vysvědčení s malým dárkem - fotbalovou pokladničkou, trenéři obdrželi trofeje za jejich nezměrnou trpělivost a péči

- po výborné gulášové polévce jsme se pustili do ňamin, které mamky přinesly a připili jsme si šampaňským na kuráž k nadcházejícímu zápasu Draci : Dračí matky-Šibřinky (v druhé půli za pomoci tatínků stylově v růžových dresech :-D)

- vše jsme zakončili opékáním buřtů a improvizovaným fotbálkem na place u hřiště

- s veselou jsme zakončili letošní fotbalovou sezonu a už se těšíme na tu příští!

DRAAACI BLATNÁ, JINAK TO NEVIDIM :-),

DRAAACI BLATNÁ, ZA TY SE NESTYDIM :-)!

Pozápasové akce 2011

30.12.2011 předsilvetrovský trénink
- na umělce jsme si dali lehčí trénink, který jsme zapili šampaňským (velcí pravým, malí dětskou verzí :-D), aby nám to v příštím roce kopalo lépe!

 

30.10.2011 rozloučení s podzimní sezonou

  - v Baru u Čerta na Vinici, masky super, DJ na jedničku :-), zábava výborná :-)

 28.10.2011 lampionový průvod

- spontánní akce, nečekaně se na místě sešla kupa - kupička fotbalistů s lampiony ;-)

23.10.2011 výlet do Prachatic

- tentokrát jsme po zápase vyrazili do nedalekých Prachatic do muzea loutek; návštěvu muzea jsme zakončili v malém divadélku, kde nám nejdřív naši fotbalisti se sourozenci zahráli klasickou pohádku o Červené Karkulce, poté však přišel na řadu trenér a vysekl kulturní vložku - novátorskou variaci pohádky - k hromadné spokojenosti všech ostatních ;-)

02.10.2011 výlet na Helfenburk

- po zápase jsme si spravili chuť obědem v místní restauraci se skvělým zázemím pro děti, dokonce jsme viděli i pstruha ;-), pak jsme se vydali na známý Helfenburk a prolezli jsme ho křížem krážem ;-)